HASTANELER

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ

Doruk Sağlık Grubu’nun yeni nesil teknolojik hastanesi olan Doruk Yıldırım Hastanesi hem alt yapısı hem sosyal donatılarıyla sağlık grubumuzun ilk yeni adımıdır. 181 yatak kapasitesi bulunan, +65 hekimimiz ile 44 branşda, kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ

ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ

Doruk Tıp Merkezi 1998 yılında Bursa'nın Yıldırım Bölgesi'nde hizmete girmiştir. Üst düzey standartda hizmet veren kurumumuz multidisipliner bir anlayışa sahip olup, +23 branş da hizmet vermeye devam etmektedir.

ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİ

ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİ

1971 yılında kurulan ve Bursa'nın ilk özel hastanesi olan Özel Doruk Özel Bursa Hastanesi 2006 yılında Doruk Sağlık Grubu'na geçerek kapsamlı bir restorasyon sonucu modern bir hastane özelliğine kavuşturulmuştur. 63 yatak kapesitesi bulunan, +46 hekimimizle 21 branş da hizmet vermeye devam etmektedir.

ÖZEL DORUK NİLÜFER HASTANESİ

ÖZEL DORUK NİLÜFER HASTANESİ

Bursa'nın Nilüfer Bölgesi'nde inşaatı devam eden Doruk Nilüfer Hastanemiz pek yakında hizmet vermeye başlayacaktır. Hastanemiz, Bursa'da termal su tedavileri, cerrahi branşlar ve özellikli hizmet birimleriyle hastalarımıza 5 yıldızlı hotel konseptinde hizmet sunmayı hedeflemiştir.

ÖZEL DORUK SETBAŞI TIP MERKEZi

ÖZEL DORUK SETBAŞI TIP MERKEZi

1982 yılında faliyete geçen Setbaşı Tıp Merkezi 2018 yılında Doruk Sağlık Grubu bünyesi altına girerek Bursa’nın Doğu Marmara ve Batı Karadeniz bölgesi'nde multidisipliner anlayışla, +28 hekimimiz 27 branşda hizmet vermeye devam etmektedir.