Eğitim,
yaşamın durumlarını karşılama becerisidir.

Dr. John G. Hibben

DORUK AKADEMİ

Uzmanlaştığı sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, gelişmiş sağlık teknolojisi ile topluma Kaliteli Sağlık Hizmeti vermeyi misyon edinmiş olan Doruk hastaneleri kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek iyi eğitilmiş personel ile çalışmak gerektiğine inanmaktadır. Doruk hastanelerinde hem hizmet içi eğitim hem de personel donanımın arttırılmasına yönelik diğer eğitim süreçleri yüksek ciddiyet ve itina ile sürdürülmektedir.

Doruk akademi işte tam da bu noktadan referans alarak , eğitim süreçlerinin daha sağlam bir zeminde planlamasının yapılabilmesi , eğitimin sürekli ve sürdürülebilir olması amacıyla kurulmuştur.

Kendi alanlarında uzman hekim , psikolog , diyetisyen ve yöneticilerden kurulmuş olan Doruk akademi; personelin kendi içerisindeki iletişimini güçlendirerek hizmet kalitesini arttırmayı , personelin hasta ve hasta yakınları ile olan iletişimini güçlendirerek hasta memnuniyetini arttırmayı , sağlık hizmeti sunumunda DORUK kültürünü oluşturarak grup bünyesinde görev yapan tüm personele sirayet etmesini sağlamayı , mutlu ve güler yüzlü bir çalışma ortamı tesis ederek çalışan memnuniyetini arttırmayı hedeflemiştir.

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi

Ankara Yolu Cd.
No:235 Yıldırım/BURSA

Özel Doruk Çekirge Hastanesi

Dikkaldırım Mh. Zübeydehanım Cd.
No:5 Osmangazi/BURSA

Doruk Esentepe Tıp Merkezi

Sanayi Cd. Bağlarbaşı Mh.
No:242 Osmangazi / BURSA

Sosyal Medya

Tüm yeni gelişmeler için, şimdi sosyal medya hesaplarımızı takip et.