Hakkımızda / Tarihçe

Dorukta sağlık, yaşamda ayrıcalık

Doruk Sağlık Grubu, ilk olarak 1998 yılında küçük bir tıp merkezi ile Bursalılar’a hizmet vermeye başladı. Açıldığı günden bu yana kendi alanında deneyimli ve uzman hekimlerle bugünlere geldi. “Doruk’ta sağlık, yaşamda ayrıcalık” sloganı ile yaşamı sizin için ayrıcalıklı kılmaya çalıştı, can yoldaşı oldu. Binlerce bebek Doruk’ta “hayata merhaba” dedi. Onbinlerce hastamıza şifa verirken onlara yol arkadaşı olduk.

DORUK: Sağlıkta bir Bursa markası Doruk Sağlık Grubu

Yerel bir sağlık markası olarak “Bursa’nın Hastanesi” konseptini ön plana çıkarıyor. Bursa’da hizmet veren sağlık grubumuz, bünyesine dahil ettiği Özel Bursa Hastanesi ile Bursalılar’la duygusal bir bağ kurmuştur. Zira, Bursa’nın ilk hastanesi, Bursa’nın sağlık grubunda “doruk noktası” olmuştur. 1982 yılında faliyete geçen Bursa’nın köklü sağlık merkezlerinden olan Setbaşı Tıp Merkezi’ni 2018 Aralık Ayı’nda bünyesine alarak hizmet ağını genişletmiştir. Doruk Sağlık Grubu, hasta odaklı anlayışını, doruk hizmet kalitesi ile bütünleştiren kurumumuz yarınlara umutla bakmaktadır.

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, gelişmiş sağlık teknolojisi ile topluma Kaliteli Sağlık Hizmeti vermek.

VİZYONUMUZ

Kaliteli sağlık hizmeti sunumunda ulusal ve uluslararası platformda Doruk Hastaneler Grubu olarak tanınmak.

DEĞERLERİMİZ

Sağlıkta Güven

Hasta Ve Çalışan Odaklı Hizmet

Sürekli Gelişim

Sağlıklı Toplum İçin Hizmet

Etik Değerlere Bağlılık