ESTETİK HİZMETLERİMİZ

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Estetik

Dünya’da ve Ülkemizde teknolojinin gelişmesiyle Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi hız kazanmış olup, doğuştan gelen ya da sonradan gerçekleşen estetik, görünüm değişikliği ve bazı işlev bozukluklarının tedavisi hedeflenerek hastalara hizmet sunulmaktadır.

Estetik Cerrahisi, Plastik Cerrahi’nin bir diğer kolu olarak sınıflandırılmaktadır. Biliyoruz ki yaşam boyunca estetik kavramı hiçbir zaman değişmemiş olup, vücuda ait güzellik nitelikleri ve kriterleri neredeyse hep aynı kalmıştır. Bu alanda devreye giren estetik cerrahisi, bireylerin kendilerine en yakın seçeneği bulup kendilerini iyi hissetmelerini sağlamaktadır. Böylelikle vücudunun ya da herhangi bri yerinin daha iyi görünmesini hedefleyen bireyler Estetik Cerrahi yöntemlerine başvurabilir.

Burada dikkat edilmesi gereken önemli hususlar ise; estetik cerrahisi sağlıklı bireylerde uygulanıyor olmasıdır. Dolayısıyla estetik ameliyatları sağlık için zorunlu operasyonlar değildir. Muhakkak bu ameliyatlar için tam teşküllü hastaneler tercih edilerek, ‘’Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı” tarafından uygulanması gerekmektedir.

Başlıca Kadınlarda Estetik Hizmet Alanlarımız;