Genital Estetik

genital estetik
Paylaş

ESTETİK BİLGİ FORMU

Bize Yazın, Sizi Arayalım

KVKK Metnini Kabul Ediyorum

Kadın genital bölgesi için görünümden yada fonksiyonundan memnun olmayan kadınlar için kliniğimizde modern tıp uygulamalarıyla etkin tedaviler yapılmaktadır.

Genital Estetik Cerrahi

Vajen bölgesindeki iç ve dış yapraklardaki fazlalık ve sarkmalar ve doğumlar nedeniyle önceki sıkılığını yitirmiş genital bölgeye yönelik tüm deformitelere yağ transferleri ve sarkmış fazlalık dokuların çıkarılmasıyla düzeltilebilir.

Vaginal Doğum İzlerinin Düzeltilmesi

Normal vaginal doğumda bebeğin başının çıkışı esnasında kontrolsüz yırtık oluşumunu engellemek için yapılan kesiye epizyotomi denir. Epizyo dikişinin kötü iyileşmesi estetik kaygı ve bazı ilişki sorunlarına neden olabilmektedir. Bu nedenle epizyo izinin düzeltilmesi cerrahi olarak gerekli olabilir.

Libioplasti ( İç – Dış Genital Dudak Estetiği)

Genital estetik kapsamında en sık yapılan müdahaledir. İç genital dudaklara yapılan cerrahi müdahaledir.

Vagibiokast (Vagenin Daraltılması)

Gebelik esnasında pelvik bölgeye basıya bağlı olarak, normal vaginal doğumda bebeğin başının vagen kaslarını esneterek çıkmasına bağlı olarak ve yaşla birlikte vagen dokusu esnemiş , genişlemiş olabilir. Bunun sonucunda idrar kaçırma gibi tıbbi sorunlar veya ilişkide bazı sorunlar yaşanabilir. Bu anatomik bozulmayı düzeltmek amacıyla vaginoplasti işlemi uygulanmaktadır.

Vaginal Rejuvenasyon (Vagina Yenileme)

Lazer ile vaginanın daraltılması. Lazer yöntemi ile vaginanın kan akımının arttırılması ve kollajen yapımının uyarılması esasına dayanır.

Genital Prp Tedavileri

PRP kişinin kendi kanında ayrıştırılması sonucu olusan serum buyume faktörlerini içermektedir.bu serumun uygulandığı dokuda hücre yenilenmesini gençleşmesini sağlamaktadır. Genital uygulamada PRP nin kullanım alanları: cinsel hazzı arttırmak ,cinsel isteksizlik, menapozda vaginal kuruluk durumlarıdır.